تامین برنج به صورت نامحدود

برنج ایرانی حرف های زیادی برای گفتن دارد. این محصول کاملا غنی در دو زیستگاه اصلی یعنی مازندران و گیلان کشت و تولید می گردد. این دو استان، بیش از 80 درصد سطح زیر کشت را به خود اختصاص داده اند. البته استان های دیگر نظیر استان خوزستان، گلستان و اصفهان نیز اقداماتی در راستای تولید و تامین برنج انجام داده اند؛ اما با توجه به سطح بالای بارندگی در دو استان گیلان و مازندران، بیشترین سهم به آنها اختصاص یافته است. در این دو استان، بهترین انواع برنج به عمل می آیند. محصولاتی که کیفیت آنها مثال زدنی است. اکنون اگر خواستار برنج شمالی هستید، می توانید آن را از تامین کننده معتبر تهیه نمایید.

شرکت ما آرتین تجارت حلال خور، اقدامات ارزنده ای در رابطه با تامین برنج شمالی انجام داده و تمام قوایش را به کار بسته تا شما مشتریان عزیز از برنج اعلاء ایرانی بهره مند شوید. تامین برنج در این مجموعه بدون هرگونه محدودیت صورت گرفته و تمام مرزهای محدودیت شکافته شده است. بنابراین می توانید به صورت نامحدود، برنج ایرانی را سفارش داده و آن را به سبد خرید اضافه نمایید. پیش از اینکه سفارش خود را نهایی کنید، پیشنهاد می کنیم ابتدا به بررسی زیر که در در رابطه با برنج صورت گرفته، توجه نمایید. این کار سبب افزایش آگاهی و کسب تصمیمات بهتر در خصوص خرید برنج خواهد شد.

تامین برنج ایرانی

بررسی این محصول از حیث نوع و ظاهر

تامین برنج در نمونه های مختلف صورت می گیرد. در ادامه راجع به نمونه های این محصول صحبت خواهیم کرد:

  • برنج اصلاح نژاد شده:

در این محصول، تغییراتی رخ داده شده و این تغییرات به صورت عمدی توسط کشاورزان صورت گرفته است. این محصول یک برنج دانه بلند است که ویژگی های دیگری از برنج های دیگر را نیز اقتباس کرده است. این ویژگی ها شامل مزایا بوده و معایب را در بر نمی گیرند. اگرچه این برنج در گذشته، تنها محدود به سه مدل میشد؛ اما حالا این تعداد افزایش یافته است.

  • برنج دانه بلند:

برنج های دانه بلند اغلب اختصاص به محصولات خارجی دارند. برنج های ایرانی را کمتر می توان با این ویژگی یافت. شفافیت بالای این محصول، دانه های نرم آن پس از پخت و حجم و اندازه زیاد، از ویژگی های بارز این برنج به شمار می آیند.

  • برنج دانه متوسط:

برنج های دانه متوسط که کیفیت قابل قبولی را به خود اختصاص داده اند؛ پس از پخت کاملا نرم شده و به راحتی قابل مصرف می باشند. ویژگی دیگری که در این محصول می توان یافت، ظاهر سفید رنگ آن است.

  • برنج دانه کوتاه:

این برنج تفاوت چندانی با برنج دانه متوسط ندارد، جز اینکه دانه های گردتری دارد.

بهترین تامین کننده برنج

راهنمای خرید برنج خالص از تامین کننده

قبل از اینکه برای تامین برنج به تامین کننده مراجعه کرده و محصول مورد نیاز خود را تقاضا نمایید، احتیاج به توجه به برخی از نکات مهم خواهید داشت. نکاتی که به عنوان راهنمای خرید عمده برنج، منجر به اخذ تصمیمات مناسب از سوی شما خواهند شد. برای خرید برنج عمده از تامین کننده، باید پس از اعتبار سنجی های لازم در خصوص تامین کننده، خصوصیات کلی برنج را مورد ارزیابی قرار دهید. برای مثال باید گونه برنج را بررسی نموده و سپس آن را انتخاب کنید. در کنار آن می بایست به خوش پخت بودن برنج، عطر و مزه آن نیز توجه فرمایید.

کیفیت یکسان برنج نیز نکته مهم بعدی است که می تواند مورد بررسی قرار گیرد. اگر برنجی که تهیه می کنید، کیفیت متفاوتی داشته و هر بخش از آن با بخش دیگر فرق داشته باشد، این بدان معناست که محصول مورد نظر به اصطلاح بازاری ها قاطی دارد. معنی این جمله این است که برنج های مختلف با هم ترکیب گردیده و در نهایت به عنوان یک محصول به شما فروخته شده اند. تنها راه حلی که می تواند جلوی بروز این اتفاق را بگیرد، یافتن تامین کننده سرشناس و معتبر است. ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا با تامین برنج مرغوب و همچنین صداقت در کار، این عنوان را کسب نماییم. خوشبختانه به یاری خدا و لطف شما در تحقق این هدف، تا حدود زیادی موفق بوده ایم.

علت رشد برنج شمالی چیست؟

تامین برنج شمالی با توجه به حجم بالای استقبال ها از این محصول به صورت انبوه انجام پذیرفته است. سوال اینجاست که علت این استقبال ها چیست؟ اصلا به چه دلیل باید برنج شمالی بخریم؟ مگر سایر برنج های ایرانی ایراد دارند؟ ابتدا می خواهیم پاسخ سوال دوم را بدهیم. هیچ یک از برنج های ایرانی دارای ایراد نیستند، بلکه تنها در درجات مختلفی از کیفیت قرار گرفته اند. اگر استقبال از برنج شمالی بالاست و این محصول، بیشترین سطح فروش را در بازار دارد، به این علت است که این محصول در نواحی معتدل دریای خزر کشت می گردد.

تامین برنج هاشمی

در این نواحی نه تنها بارندگی به وفور صورت می گیرد، بلکه زمین های حاصلخیز بسیاری نیز برای کشت برنج وجود دارند. زمین هایی که باردهی عالی را به دنبال داشته اند. همه این دلایل سبب افزایش کیفیت برنج های شمالی و رشد آنها در بازار فروش گردیده است. محصولاتی مثل برنج طارم هاشمی، برنج دم سیاه، برنج کشت دوم، برنج سرلاشه و ... از جمله این محصولات به شمار می آیند.

برنج ایرانی، یک محصول کاملا بهداشتی

همه نمونه های برنج ایرانی به ویژه برنج های شمالی، از لحاظ موازین بهداشتی، مورد تایید می باشند. متاسفانه در سالهای اخیر محصولات بسیاری تحت عنوان برنج هندی به بازار راه یافته اند. این محصولات به دلیل برخورداری از قیمت کم، خریداران را تشویق به خرید نموده اند. غافل از اینکه نیمی از این محصولات اصلا بهداشتی نیستند. در اصل این برنج ها مخلوطی از دانه های خرد شده برنج، مواد پلاستیکی و فلز همچون سرب می باشند. محصولاتی که نه تنها بهداشتی نبوده، بلکه خطرات بسیاری را برای مصرف کنندگان می آفرینند.

در مقابل، برنج های ایرانی اغلب ارگانیک بوده و تاییدیه های لازم از سوی سازمان بین المللی غذا و سازمان بهداشت جهانی را کسب نموده اند. به طوری که می توان آنها را برنج هایی کاملا بهداشتی و سالم خطاب کرد. کشاورزان زحمتکش ایرانی پس از سالها تجربه و تلاش و آزمون و خطای بسیار توانسته اند برنج مرغوب ایرانی را تولید و آن را عازم بازارهای جهانی نمایند.

خرید با شرایط پرداخت دوره ای

اکنون جهت خرید بهترین نمونه های این محصول از جمله برنج های ناب شمالی می توانید از طریق شرکت ما اقدام کرده و این محصولات را با قیمت بی واسطه و به صورت پرداخت دوره ای خریداری نمایید. تامین برنج متعلق به شرکت ما از سمت کارخانه فعال در استان مازندران صورت گرفته و به همین دلیل، بهترین قیمت برای این محصولات لحاظ گردیده است.