برنج را فقط از معتبرترین فروشگاه بخرید

برنج یکی از پرکاربردترین محصولات غذایی است که به دلیل ارزش غذایی سرشار، در رده مهمترین محصولات جای گرفته است. ارزش این محصول، بی تاثیر در قیمت آن نبوده است. قیمت برنج امسال با قیمت برنجی که پارسال به فروش می رسید، کاملا متفاوت است. بنابراین اگر تصمیم به خرید برنج دارید؛ بهتر است کمی بیشتر حواستان را جمع کنید.

اگر قرار است خرید عمده برنج را انجام دهید، طبعا باید هزینه بیشتری را متقبل شوید. پای هزینه که در میان باشد، توجه بیشتری نیاز خواهد بود. به ویژه اگر قرار باشد این هزینه بابت خرید برنج عمده پرداخت گردد، چرا که مقدار کلانی را در بر می گیرد. یکی از اموری که نشان از توجه شما نسبت به خرید برنج دارد، خرید از معتبرترین فروشگاه برنج است.

در یک فروشگاه معتبر، فروشندگان متقلب و سودجو حضور ندارند. آنها منافع مشتری را بر منافع خود ترجیح داده و انصاف و عدل را در امر فروش رعایت می کنند. شرکت ما آرتین تجارت حلال خور به لطف شما مشتریان عزیز توانسته عنوان معتبرترین فروشگاه برنج را به خود اختصاص دهد. ما تمام سعی و همت خود را به کار بسته ایم تا شما از ما و محصولاتمان رضایت خاطر داشته باشید. میدانیم که عامل بقا و پایداری یک شرکت، مشتریان آن هستند. پس قدر شما را میدانیم و برای بهتر شدن، روز به روز بیشتر تلاش می کنیم.

برگ برنده در دستان شما

همین که این افتخار را کسب کرده ایم تا در خدمت شما عزیزان گرانقدر باشیم، بر خود می بالیم. با خرید برنج عمده از این مجموعه، بزرگترین برگ برنده در دستان شما خواهد بود. می پرسید چرا؟ دلیل آن را خواهیم گفت. ما مستقیما به تولید کننده برنج در شمال کشور متصل می باشیم. لذا محصولاتمان نیز از شمال کشور آمده و این خود، گواهی بر کیفیت بالای برنج است.

در ضمن شما با خرید برنج عمده از فروشگاه برنج ما، نه تنها می توانید مرغوب ترین برنج های شمالی را تست کنید، بلکه از امکانات دیگر نیز بهره مند خواهید شد. یکی از این امکانات، پرداخت هزینه برنج به صورت ماهانه است. بله درست متوجه شدید، شما هزینه را طی چند قسط پرداخت می کنید، نه به یکباره. همین کافی است تا هیچ فشار مالی ای را احساس نکنید. آیا با همه این تفاسیر، این اعتقاد را پیدا کرده اید که برگ برنده در دستان شماست یا خیر؟!

بهترین فروشگاه برنج کجاست؟

دلایل اعتبار فروشگاه

اگر می گوییم شرکت آرتین تجارت حلال خور، اعتبار بالایی را در بین مشتریان خود به دست آورده، برای این حرف، دلیل هم داریم. یکی از دلایل بسیار مهمی که نشان می دهد این اعتبار، ریشه حقیقی دارد، ارائه فاکتور رسمی فروش بابت هر محصول است. این فاکتور، جزئیات محصول را در برگرفته و حس خوب اطمینان را در وجودتان جاری می سازد. البته می توانیم دلایل دیگری را برای این موضوع بیاوریم. 

ما برای روشن کردن شما مشتریان گرامی، اقدام به ارائه تمام مشخصات مربوط به شرکت از جمله آدرس و شماره تلفن کارخانه و آدرس الکترونیکی نموده ایم. هدف از ارائه این اطلاعات، برقراری راحت ارتباط میان ما و شماست. لذا اگر سوال یا ابهامی داشته باشید، می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی اقدام کنید.

برنج خارجی نخرید

شما یک ایرانی هستید و این حق را دارید که بهترین محصولات ایرانی را مصرف کنید. بهتر نیست بابت هزینه کردن برای برنجی که اصالت و کیفیت آن مشخص نیست، کمی تامل کنید؟ برنج خارجی یک برنج ارزان قیمت است که گاهی قیمت آن وسوسه به جان خریداران می اندازد. در حالی که این ارزانی بی علت نیست. یک برنج خارجی شاید واقعی باشد، اما مشخص نیست کیفیت لازم را داشته باشد یا خیر. در سوی دیگر، برخی از گمانه زنی ها حاکی از آن است که برنج خارجی از پلاستیک ساخته شده و یک محصول واقعی نیست. اینجاست که باید تبعات منفی و خطرناک حاصل از آن را به جان خرید.

به جای اینکه شک و تردید داشته باشید برنج خارجی خریداری شده، واقعی است یا خیر، بهتر است برنج ایرانی بخرید تا دیگر این شک و شبهه ها هم وجود نداشته باشد. برای خرید برنج ایرانی با کیفیت می توانید از بزرگترین فروشگاه برنج یعنی فروشگاه ما اقدام فرمایید. ما نه تنها فرصتی برای یک خرید اقساطی را در اختیارتان قرار می دهیم، بلکه شما را به محصولاتی نزدیک خواهیم کرد که هم ریشه ایرانی داشته و هم قیمت بسیار منصفانه ای دارند.

فروشگاه برنج ارزان

چرا برنج ایرانی گرانتر است؟

یکی از دلایلی که سبب روی برگرداندن خریداران از خرید برنج ایرانی می شود، گرانتر بودن آن است. در عین حال برخی از خریداران می پرسند چرا این محصول گرانتر است؟ در حالی که در داخل کشور تولید می شود؟ مگر غیر از این است که محصولات ایرانی قیمت کمتری دارند؟ در پاسخ باید گفت کیفیت برنج ایرانی در مقایسه با برنج خارجی، چندین پله بالاتر است. به عبارت دیگر می توان گفت این محصول، چند سر و گردن از برنج خارجی بالاتر است. به جز بحث کیفیت، عوامل دیگری نیز وجود دارند که سبب این اختلاف قیمت شده اند.

یکی از دلایلی که روی افزایش قیمت برنج ایرانی تاثیر نهاده، عرضه کمتر این برنج است. هر ساله حجم مشخصی از برنج های ایرانی از مزارع برداشت شده و روانه بازار می شوند. واردات بی رویه برنج خارجی هم مزید بر علت بوده است. میزان تقاضا، حجم تولید، تخصیص ارز دولتی بابت خرید برنج، همه و همه از دلایلی اند که سبب افزایش قیمت برنج ایرانی شده اند.

برنج شمالی ارزان بخرید

شاید با دیدن این عنوان، این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که مگر امکان خرید برنج شمالی ارزان وجود دارد؟! در پاسخ باید بگوییم بله خوشبختانه این امکان وجود دارد؛ البته همه چیز به اقدامات شما بستگی خواهد داشت. اگر فروشگاه برنج عمده را برای این امر انتخاب کنید و یا فروشگاه های عرضه کننده مستقیم برنج را در اولویت قرار دهید، این امکان برایتان مهیا خواهد بود.

ما همه این امکانات را در اختیار داشته و می توانیم انواعی از برنج های شمالی پرفروش مثل برنج کشت دوم، برنج سرلاشطارم، برنج دم سیاه، برنج طارم هاشمی و ... را با ارزان ترین قیمت به شما بفروشیم. قدر این فرصت را بدانید!