کیفیت، یک رکن مهم در خرید برنج رستوران

محیطی مثل رستوران که غذاهای مختلفی در آن طبخ و سرو می شود، روزانه با مشتریان متعددی روبروست. مشتریانی که اگر از رستوران و غذای آن رضایت داشته باشند، منجر به رشد مجموعه شده و با خود، مشتریان زیادی را به دنبال خواهند آورد. برای مثال فرض کنید به یک رستوران رفته اید و یک غذای آن را تست کرده اید که واقعا خوشمزه بود؛ آیا آن را به خانواده یا دوست خود پیشنهاد نمی دهید؟ یقینا این کار را خواهید کرد. یکی از عوامل مهمی که می تواند مشتریان یک رستوران را راضی نگه دارد، ارائه غذای با کیفیت به آنهاست. 

برنج یکی از مهمترین غذاهایی است که اگر عطر و بوی لازم را داشته باشد، هوش از سر مشتری خواهد پراند؛ به همین دلیل باید برای خرید برنج رستوران، تنها به سراغ محصولات با کیفیت رفت و آنها را برگزید. برای مثال خرید برنج رستوران اگر از بین برنج های شمالی صورت گیرد، بدون شک نتیجه ای عالی را در پی خواهد داشت. همه مردم ایران عاشق غذاهای شمالی به ویژه برنج شمالی هستند. آنها عقیده دارند طعم، عطر و ظاهر این برنج، متفاوت از سایر محصولات است. پس احتمال اینکه برنج شمالی را پیش روی مشتری خود قرار داده و بر درصد رضایت او بیفزایید، خیلی بالاست.

بررسی رقبا

اگر صاحب رستوران هستید و تصمیم به خرید برنج رستوران دارید، بهتر است پیش از اقدام، ارزیابی هایی را در رابطه با رقبا انجام دهید. رستوران هایی که تعداد مشتریان زیادی دارند را بررسی کرده و ببینید علت استقبال گسترده از آنها چیست؟ شک نداریم اگر از آنها دلیل را بپرسید، یکی از موضوعاتی که به آن اشاره خواهند کرد، نوع برنجی است که بر سر میز غذا حاضر می شود.

فرض کنید شما به عنوان یک رستوران دار، برنج تایلندی بر روی میز قرار دهید، حتی اگر به مشتری نگویید که این برنج، خارجی است؛ او خود متوجه خواهد شد. ظاهر و طعم این برنج، خود گویای همه چیز است. یک برنج مرغوب مثل برنج ایرانی ظاهر کرم رنگی داشته و به هیچ وجه تیره نیست. کیفیت بالای این محصول به آن اجازه نمی دهد که چنین رنگ و ظاهری داشته باشد. در مقابل، اغلب برنج های خارجی، نه عطر و بوی خاصی داشته و ظاهر خوبی هم ندارند. اینجاست که می گوییم برنج اصیل و با کیفیت ایرانی، عامل مهمی در جذب مشتریان رستورانی است!

خرید برنج رستوران خوب

برنج مرغوب ایرانی را مستقیما از مازندران بخرید

شاید خرید برنج رستوران، آن هم به صورت مستقیم و بی واسطه از استان مازندران، تصور بعیدی به نظر برسد؛ اما حالا این تصور اصلا محال نیست. شرکت ما آرتین تجارت حلال خور اقدام به عرضه مستقیم این محصول از پایتخت برنج ایران یعنی استان مازندران شهر بابل نموده است. بنابراین حتی اگر شرایط خرید حضوری و مستقیم برنج از این شهر را نداشته باشید، باز هم امکان برخورداری از تمام شرایط ایده آل جهت خرید بدون واسطه برنج مازندران را خواهید داشت. خرید برنج رستوران، آن هم از میان محصولاتی که از خطه سبز شمال برخاسته اند، به یک امر آسان بدل گردیده است.

برای تهیه این برنج می توانید سفارشات خود را ثبت کرده و در نهایت، بدون معطلی و اتلاف زمان، محصولتان را تهیه نمایید. یقینا اگر برنج شمالی را روبروی مشتریان خود در رستوران قرار دهید، با این کار به حفظ آنها کمک بزرگی کرده اید. اگرچه پیشرفت در حوزه رستوران داری، امری دشوار به نظر می رسد، اما با یادگیری نکات راهبردی همچون خرید برنج رستوران اعلاء و رعایت بسیاری از اصول دیگر می توان بر این امر سخت، غلبه کرد.

مهمترین رکن برای حفظ مشتری رستوران چیست؟

با توجه به افزایش تعداد رستوران ها و عادت کردن مردم به مصرف غذاهای بیرونی، شمار رستوران های فعال در دل شهرهای کوچک و بزرگ، افزایش یافته است. همزمان با بیشتر شدن رستوران ها، تقاضا برای خرید برنج رستوران نیز رو افزایش پیدا کرده است. اگرچه بسیاری از رستوران داران اقدام به خرید برنج خارجی و قالب کردن آن به عنوان برنج ایرانی به مشتری می کنند، اما شما هیچگاه این کار را انجام ندهید، چون اگر روزی دستتان رو شود؛ تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست خواهید داد. 

بعد از کیفیت غذا، آنچه در زمینه حفظ مشتری، مهم به نظر می رسد، صداقت است که باید این اصل رفتاری را در خود تقویت کنید. پیشنهاد ما، خرید برنج ایرانی به جای برنج خارجی است. با این اوصاف، مشتری حتی اگر خودش هم بخواهد، نمی تواند از غذای خوشمزه شما دست بکشد و خواسته یا ناخواسته به مشتری ثابت رستوران تبدیل خواهد شد.

بهترین برنج رستورانی

پخش عمده برنج رستورانی

میزان تقاضا برای خرید برنج رستوران، روز به روز در حال افزایش است. این تقاضا زمانی تامین خواهد شد که اقدامات مناسبی در راستای پخش عمده برنج رستوران صورت گیرد. خوشبختانه ایران با تولید انبوه برنج توانسته این اقدامات مثبت را به ثمر برساند. پس به جای اینکه پول خود را صرف خرید برنج خارجی کنید و با این کار، مشتریان خود را بپرانید، به جای آن روی خرید برنج ایرانی تمرکز کنید.

اگر تردیدتان در رابطه با قیمت برنج است، این تردید، راه به جایی نخواهد برد. شرکت ما که اقدام به پخش عمده و بی واسطه برنج رستورانی نموده، شرایط فوق العاده ای را جهت خرید در نظر گرفته است. بنابراین با خرید برنج رستوران، حتی اگر انتخابتان بهترین برنج ایرانی باشد، باز هم از لحاظ هزینه ای، جلوتر خواهید بود. پخش بی واسطه برنج و عرضه آن از کارخانه، سبب کاهش شدید قیمت برنج شده است.

برنج رستورانی ارزان و مرغوب همینجاست

برای خرید برنج رستوران می توانید به ما تکیه کنید. محصولات شرکت با بهترین قیمت همراه بوده و از میان مرغوب ترین برنج های شمال گلچین شده اند. لذا اگر خواستار خرید برنج با نازلترین قیمت و بیشترین مرغوبیت هستید، می توانید خواسته خود را اجرایی نمایید. اینجا انواعی از محصولات ارزان و مناسب از جمله برنج فجر به صف کشیده شده اند تا آنها را انتخاب کنید. برنج فجر یکی از برنج های رستورانی معروف است که متقاضیان بسیاری دارد. این برنج، نیاز شما از یک برنج رستورانی خوب را برآورده کرده و قطعا رضایت مشتریانتان را افزایش خواهد داد.