خرید برنج کشت دوم با بهترین کیفیت و قیمت

یکی از برنج های خوب ایرانی که آوازه اش تا بازارهای خارجی نیز رسیده، برنج کشت دوم است. این محصول که لقب برنج درجه 1 را به خود اختصاص داده، از لحاظ کیفیت در بالاترین رده قرار دارد؛ همین ویژگی سبب شده تا تبدیل به گزینه انتخابی برای خرید برنج شود. برنج کشت دوم که در اواسط فصل پاییز برداشت می شود، فوق اعلاست. 

این محصول را می توان با عنوان برنج اعیانی نیز خطاب کرد. عطر قوی این برنج به اضافه دانه های قد کشیده آن در هنگام پخت، دو ویژگی مثبتی اند که سبب ارتقاء آن در حوزه فروش و مصرف شده اند. با توجه به همین موضوع، قیمت برنج کشت دوم در مقایسه با سایر برنج های ایرانی بیشتر است.

اکنون مسیر مناسبی برای خرید برنج کشت دوم، پیش روی شما خریداران عزیز قرار گرفته است. شرکت ما «آرتین تجارت حلال خور» با عرضه مستقیم برنج کشت دوم، بهترین کیفیت و قیمت را برایتان به ارمغان آورده است. این فرصتی است که تنها نصیب خریداران خوش شانس می شود، پس آن را از دست ندهید. برنج کشت دوم درجه 1 فریدونکنار که در سایت مشاهده می کنید، یکی از مرغوب ترین، خوش پخت ترین و بهترین برنج های کشت دوم است. اطمینان داشته باشید این محصول را با چنین قیمتی در کمتر فروشگاهی خواهید دید.

یک برنج مجلسی و تمام عیار

برنج کشت دوم فریدونکنار با برخورداری از تمام مولفه های کیفی توانسته نظر مثبت بسیاری از خریداران را به خود جلب نماید. اگر به دنبال خرید برنج مجلسی و اعلا هستید، محصولی بهتر از این برنج پیدا نخواهید کرد. برنج کشت دوم فریدونکنار نه تنها از لحاظ عطر و طعم، بی نظیر است؛ بلکه از لحاظ ارزش غذایی و خاصیت نیز به حد کمال رسیده است. این محصول، تمام ویژگی های یک برنج مجلسی را داشته و کاملا درخور مهمانان است.

علاوه براین محصول فوق از ری عالی برخوردار بوده و این بدان معناست که در هنگام پخت، بسیار قد می کشد. اصلا اگر برنج قد نکشد، مناسب مصارف مجلسی نخواهد بود. برنج کشت دوم، حسابش کاملا جداست و امتحانش را از هر نظر پس داده است. همچنین باید افزود برنج فوق دارای خلوص بالایی بوده و از سلامت کافی برخوردار می باشد.

خرید برنج کشت دوم ارزان

مزایای خوب آن

آیا بهتر نیست پیش از خرید برنج کشت دوم با مزایا و فواید خوب این محصول آشنا شوید؟ این محصول با برخورداری از این مزیت ها، تمام تردیدهای خریداران را از بین برده و اطمینان و رضایت را جایگزین آن نموده است. در ادامه به بررسی مزایای برجسته این برنج خواهیم پرداخت:

  • حاوی میزان کمتری از دانه های شکسته

این برنج در مقایسه با سایر ارقام برنج، دانه های شکسته کمتری داشته و تعداد دانه های سالم آن بیشتر است. از همین رو کشاورزان با فروش آن، صاحب سود بیشتری خواهند شد.

  • دارای سلامت بیشتر

همچنین برنج کشت دوم از لحاظ شاخص های سلامتی، در رده بهتری قرار گرفته است؛ چرا که برای پرورش آن، سم زدایی کمتری صورت می گیرد.

  • کاملا خوشمزه

برنج کشت دوم به مراتب خوشمزه تر از برنج کشت اول است. طعم متفاوت آن را کاملا احساس خواهید کرد.

  • دارای بیشترین بازدهی در زمان کشت

این محصول دارای بیشترین بازدهی کشت می باشد.

برنج با کیفیت یا برنج ارزان؟!

اگر پای انتخاب و خرید برنج ایرانی به میان بیاید، ترجیحتان کدام محصول است؟ یک برنج ایرانی با کیفیت یا یک برنج ارزان؟ البته همه نمونه های برنج ایرانی با توجه به کیفیت منحصر به فرد خود، قیمت ارزانی ندارند؛ اما سطح قیمت در آنها متفاوت است. برخی از این محصولات گرانتر و بعضی دیگر دارای قیمت کمتری اند و همین موضوع باعث شده تا به عنوان برنج ارزان شناخته شوند. همانطور که میدانید برنج، نقش مهمی را در سبد غذایی ایفا می کند و هر روزه از آن در وعده ناهار استفاده می کنیم، بنابراین باید محصول انتخابی مان، کیفیت لازم را داشته باشد.

صرفا توجه به قیمت برنج و ارزان بودن آن، کافی نیست، بلکه باید کیفیت آن را نیز مورد ارزیابی قرار داد. مسلما برنج با کیفیت، دارای اطمینان بیشتری بوده و وضعیت سلامتی را نیز تحت الشعاع قرار خواهد داد. این در حالی است که یک محصول ارزان شاید دارای چنین ویژگی هایی نباشد. پس تا حد امکان باید خرید برنج با کیفیت را در اولویت قرار داد. برنج کشت دوم یکی از این محصولات است که کاملا مناسب برای مصارف روزانه خواهد بود. شاید قیمت این برنج، ما را دچار تردید در خرید نماید؛ اما وقتی به یاد کیفیت برنج و تاثیر آن در سلامت بدن می افتیم، این تردید از بین خواهد رفت.

خرید برنج مجلسی اعلاء

خرید برنج کشت دوم به صورت بی واسطه

یکی از بهترین اقدامات برای داشتن یک خرید اقتصادی، خرید بی واسطه محصول است. بنابراین برای خرید برنج کشت دوم باید از همین طریق اقدام کرد، خرید بی واسطه منجر به افت قیمت محصول شده و یک خرید مقرون به صرفه را رقم خواهد زد. اکنون شرکت ما آرتین تجارت حلال خور، فرصتی را در اختیار شما سروران گرامی قرار داده تا بتوانید خیلی سریع و راحت اقدام به خرید بی واسطه برنج کشت دوم نمایید.

 این اقدام باعث کاهش هزینه ها شده و رضایت بیشتری را به دنبال خواهد داشت. علت اینکه شرکت اقدام به عرضه بی واسطه و مستقیم برنج نموده، این است که دارای کارخانه تولید برنج در شهر بابل مازندران می باشد. محصولات ما از کارخانه مستقیما عرضه شده و این موضوع سبب کاهش قیمت برنج و فروش آن با تخفیفات مناسب شده است.

خرید نقدی و اقساطی

در سایت با محصولات مختلفی روبرو خواهید شد که هر یک از این محصولات، امکان عرضه به صورت نقدی و اقساطی را دارند. با توجه به اینکه خرید برنج به صورت نقدی، در توان خیلی از خریداران نیست، تصمیم گرفتیم تا با فروش اقساطی برنج، شرایط بهتری را برای خریداران عزیز مهیا نماییم تا آنها نیز فرصت بهره مندی از برنج های اعلاء ایرانی را داشته باشند. لذا اگر شرایط خرید نقدی برنج را ندارید؛ می توانید گزینه بعدی یعنی خرید اقساطی برنج را انتخاب فرمایید. 

توجه فرمایید این گزینه در خصوص خرید عمده برنج، فعال می باشد. بنابراین با خرید عمده انواع برنج از جمله کشت دوم، امکان پرداخت اقساطی را خواهید داشت. این شرایط ویژه برای سازمان ها و شرکت ها رستوران ها و مراکز تهیه غذا مهیا می باشد.