پر فروش ترین برنج ایرانی را با قیمت عالی بخرید

برنج یکی از ارزاق اصلی ما ایرانیان است که تعهد خاصی نسبت به مصرف آن داریم. اگر چه نمونه های موجود از این محصول در بازار، بسیار است، اما محصولی که مورد تایید ما بوده و با ذائقه تمام ایرانی ها سازگاری دارد؛ برنج ایرانی است. بدون شک اگر پای انتخاب برنج ایرانی و برنج خارجی به میان آید، ارجحیت با برنج ایرانی خواهد بود.

عطر متفاوت این محصول از یک سو و طعم بی تکرار آن از سوی دیگر سبب انتخاب برنج ایرانی از سوی خریداران شده است. در میان نمونه های مختلف این محصول، یکی از پر فروش ترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد که آن برنج فجر است. این محصول به دلیل برخورداری از بهترین ویژگی های کمی و کیفی توانسته به این جایگاه از فروش دست یابد.

برنج فجر را می توان یک برنج پرمحصول به شمار آورد. کشاورزان به دلیل پربار بودن آن، تمایل بسیاری برای کشت برنج فجر نشان داده و هر ساله اقدام به کاشت و برداشت آن می کنند. این محصول از برنج های دسته سرد محسوب شده و یک رقم اصلاح نژاد شده است. 

در حقیقت محققین با اِعمال تغییراتی در ژنتیک برنج های مرغوب ایرانی توانسته اند چنین محصولی را خلق نمایند. این اقدام به منظور افزایش بهره وری برنج محلی صورت گرفته و نتایج مثبتی را به دنبال داشته است. اکنون می توانید برنج فجر را با قیمت عالی و استثنایی خریداری کنید. می پرسید چطور؟ مجموعه ما یعنی شرکت آرتین تجارت حلال خور، چنین فرصتی را برایتان مهیا نموده است تا بتوانید یکی از برنج های خوب ایرانی را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

برنج فجر ارزان

محصولی ناب از کشتزارهای شمال

اگر بخواهیم برنج فجر را در یک جمله کوتاه وصف کنیم؛ باید بگوییم این برنج، محصولی ناب از کشتزارهای شمال کشور است. همان کشتزارهایی که تحت تاثیر شرایط اقلیمی مساعد شمال قرار داشته و بیشترین بازدهی را در زمینه کشت برنج نشان داده اند. همه ما به این حقیقت واقفیم که برنج شمالی، متمایز از هر برنج دیگر است. این محصول از کیفیت بالا سخن می گوید؛ کیفیتی که نمی توان آن را در هیچ محصول دیگر جستجو کرد. 

عطر و مزه منحصر به فرد برنج شمالی نیز آن را از تمام محصولات تفکیک نموده است. برنج فجر که از خطه سرسبز شمال نشات می گیرد؛ اغلب در استان گیلان کشت می گردد؛ البته بخش های دیگری از شمال کشور نظیر استان مازندران اقدام به کشت آن نموده اند. شهرهای فریدونکنار و آمل از اصلی ترین تولید کنندگان این برنج به شمار می آیند.

خرید برنج شمالی

اگر خواستار خرید برنج شمالی هستید؛ به شما برنج فجر را پیشنهاد می کنیم. این محصول که ظاهری مشابه با شمشیر دارد؛ در رده برنج های میان رس قرار گرفته است. دانه های آن 8 میلیمتر بوده و در هنگام پخت تا 2.3 میلیمتر دچار افزایش قد می گردند. همچنین برنج فجر از لحاظ کیفیت پخت در سطح متوسط قرار داشته و در مجموع باعث رضایت کاربران شده است. شرکت ها و رستوران ها از بیشترین مصرف کنندگان برنج فجر به شمار می آیند. این محصول، جایگزینی مناسب برای برنج های خارجی بوده و قیمتی تقریبا مشابه با این محصولات دارد.

برنج فجر و فواید پنهان آن

خوب است تا پیش از خرید برنج فجر، به اطلاعات بیشتری از این محصول دست پیدا کنید. در ادامه می خواهیم فواید این برنج که در آن پنهان گشته اند را مورد ارزیابی قرار دهیم:

  • دارای عطر نسبتا محسوس

اگر چه برنج فجر یک برنج معطر نیست؛ اما این ویژگی تا مدت زمان مشخصی ادامه داشته و پس از آن تغییر می یابد. بعد از گذشت چند صباح از برداشت این محصول، برنج فجر که دارای رنگ سفید کدر است، کمی عطر به خود گرفته و عطری شبیه به برنج طارم را به مشام می رساند.

  • مقاومت بالا

مقاومت برنج فجر، درخور توجه است. این محصول در برابر بیماری هایی همچون بیماری بلاست، مقاومت نشان داده و دچار هیچ تغییر ظاهری و کیفی نخواهد شد. البته باید اذعان داشت بیماری هایی نظیر سوختگی غلاف ممکن است روی آن کمی تاثیر داشته باشند. در صورت عدم کاشت این برنج در مزارع آلوده، این بیماری به سراغ محصول نخواهد آمد.

  • قابل برداشت توسط ماشین آلات کشت

یکی از فواید برجسته برنج فجر که سبب ارتقاء این محصول گردیده، قابلیت برداشت آن توسط ماشین آلات مخصوص است. با توجه به اینکه این محصول دچار آثاری مثل خوابیدگی نمی گردد، بنابراین قابل کشت توسط تجهیزات ماشینی نظیر کمباین خواهد بود. این کار سبب تسریع در فرآیند برداشت برنج و افزایش رفاه و راحتی کشاورزان خواهد شد.

  • قیمت پایین

مهمترین فایده برنج فجر، به ویژه برای خریداران، قیمت پایین آن است. قیمت برنج فجر در مقایسه با سایر ارقام، کمتر بوده و همین موضوع در افزایش تقاضای خرید برای این محصول، موثر بوده است.

برنج فجر محصول کجاست؟

خرید برنج فجر با کمترین هزینه

اگر تمایل به خرید برنج فجر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن دارید؛ می توانید این امر را محقق نمایید. مجموعه ما مقدماتی را برای خرید ارزان و سریع انواع برنج درجه یک ایرانی فراهم نموده است. هدف از این اقدام، سهولت در امر خرید برنج برای خریداران ایرانی است. اگر تصمیم به خرید برنج برای هر یک از ارگان ها را دارید و یا تصمیمتان خرید برنج برای رستوران و آشپزخانه های تهیه غذاست، می توانید توسط ما نیازتان را به بهترین شکل تامین نمایید.

خرید اقساطی برنج

ما شرایط خرید اقساطی را برای خرید عمده برنج تخصیص داده ایم. همچنین خرید نقدی برنج برای خریداران خانگی همراه با بهترین تخفیفات، در انتظارشان است. ما محصولاتمان را با تضمین کیفیت و قیمت به شما عزیزان عرضه خواهیم کرد. تمامی محصولات توسط کارخانه متعلق به شرکت در بابل، تولید گردیده و کیفیت بی همتایی دارند. عرضه مستقیم این محصولات سبب کاهش قیمت آنها و در نهایت انجام یک خرید کم هزینه برای شما عزیزان شده است. 

هموطنان تهرانی برای شما یک مژده داریم! شما می توانید علاوه بر برخورداری از شرایط ویژه پرداخت، خدماتی همچون ارسال رایگان را نیز دریافت نمایید. در آخر اگر تصمیم به ثبت سفارش برنج فجر دارید؛ همین حالا می توانید سفارشات خود را ثبت نموده و شرایط متفاوتی از خرید برنج را پشت سر بگذارید.