خرید برنج ایرانی، به نفع سلامتی تان

این روزها افزایش قیمت برنج ایرانی سبب روی برگرداندن عده زیادی از خریداران از خرید آن شده است. در این میان، عده مشخصی از خریداران وجود دارند که همچنان وفادار به مصرف برنج ایرانی اند. شاید علت این وفاداری، پی بردن آنها به این حقیقت باشد که برنج ایرانی از لحاظ سلامت، یک سر و گردن از برنج های خارجی بالاتر است. سوال اینجاست که علت این برتری چیست و چرا برنج ایرانی همچنان در صدر قرار دارد؟ حتی با وجود افزایش قیمت.

 پاسخی که می توان برای این سوال ارائه داد؛ این است که برنج ایرانی فاقد نگهدارنده می باشد. این در حالی است که اغلب برنج های خارجی دارای نگهدارنده بوده و این ویژگی سبب افت ارزش واقعی آنها شده است. کسانی که شناخت کاملی از برنج ایرانی داشته و این حقیقت را پذیرفته اند، همان خریدارانی اند که وفاداری خود را برای خرید برنج ایرانی نشان داده اند.

با توجه به اینکه برنج های خارجی از جمله محصولات وارداتی به حساب می آیند؛ جهت حفظ و جلوگیری از فساد، نیازمند استفاده از مواد نگهدارنده بوده و هیچ گریزی از این مسئله نیست. در مقابل، برنج های ایرانی در مزارع داخل کشور کشت شده و نیازمند جابجایی و در نتیجه اقدامات پیشگیرانه به جهت جلوگیری از فساد نیستند. با همه این تفاسیر می توان دریافت که خرید برنج ایرانی  و مصرف آن به نفع سلامتی شما مصرف کنندگان عزیز خواهد بود. اگر ذره ای به سلامتی تان اهمیت می دهید و خواستار رهایی از بیماری های مختلف هستید، به انتخابتان بیشتر توجه داشته باشید.

همین حالا برنج ایرانی را با قیمت مناسب تهیه نمایید

خرید برنج ایرانی، آن هم با تخفیف برای همه ما تقریبا یک تصور محال به نظر می رسد. تا آنجا که به یاد داریم، برنج ایرانی به دلیل کیفیت بالایش، همیشه بیشترین قیمت را داشته است، اما این موضوع دال بر این نیست که نتوانید این محصول را با قیمت مناسب تهیه فرمایید. اگر خوب جستجو کرده و بهترین مرکز فروش برنج ایرانی را پیدا کنید، یقینا به نتایج مثبتی از این جستجو دست خواهید یافت. البته ما اینجاییم تا به جستجویتان در این باره پایان دهیم.

خرید برنج ایرانی مرغوب

شرکت آرتین تجارت حلال خور با عرضه انواع برنج ایرانی همراه با تخفیفات عالی، تصور محالتان از خرید برنج ایرانی با قیمت مناسب را تبدیل به یک حقیقت شیرین و دست یافتنی نموده است. آنچه در تحقق این امر دخیل بوده، پخش مستقیم برنج است. در روند پخش مستقیم و بی واسطه، هزینه های مازاد یعنی هزینه های واسطه ای حذف گردیده و در نتیجه، یک خرید به صرفه رخ خواهد داد.

روشی موثر برای تشخیص خلوص و کیفیت برنج

تشخیص برنج ایرانی خالص و مرغوب برای خریدارانی که تجارب زیادی در امر خرید برنج دارند؛ امر دشواری نیست. در عوض این امر برای کسانی که تجربه چندانی در این خصوص ندارند، ممکن است کمی سخت به نظر برسد. اگر شما جزو دسته دوم هستید، راهکاری برایتان داریم. یک راهکار موثر و مفید برای تشخیص خلوص و کیفیت برنج ایرانی؛ البته تعداد این راهکار، بیش از یک مورد است. در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

دانه های هم اندازه

یکی از نشانه هایی که از طریق آن می توان پی به کیفیت و خلوص برنج ایرانی برد، ظاهر آن است. اگر این محصول دارای دانه های یکدست و یک اندازه باشد؛ به ما خواهد گفت که از کیفیت لازم برخوردار است.

فاقد رطوبت

دانه های برنج، خشک بوده و فاقد هرگونه رطوبت می باشند. مقدار رطوبت در این دانه ها تقریبا 0 است.

مقاوم به شکنندگی

دانه های برنج ایرانی به مقاوم بودن معروف می باشند. این دانه ها به آسانی شکسته نشده و نسبت به شکنندگی، مقاومت بالایی دارند.

فاقد رگه یا ترک

نشانه دیگری که در برنج ایرانی می توان جستجو کرد، ظاهر بدون ترک آن است. همچنین رگه های عرضی را نیز نمی توان در این محصول پیدا کرد.

ظاهر بلورین و رنگ نسبتا کدر

اگر در هنگام خرید برنج ایرانی به ظاهر آن دقت کنید، خواهید دید که این محصول ظاهری بلورین دارد. همچنین برنج ایرانی حاوی دانه های نسبتا کدر می باشد. این دانه ها نه خیلی سفید بوده و نه خیلی کدر مات اند.

عدم سوختگی در برابر حرارت ناشی از آتش

یکی از تست های ساده که در رابطه با کیفیت و خلوص برنج ایرانی می توان انجام داد، قرار دادن آن روی آتش است. شاید حرارت ناشی از آتش باعث برشته شدن این برنج شود، اما آن را نمی سوزاند و دود از آن بلند نمی کند. بر خلاف برنج های خارجی که در برابر آتش، دود کرده و می سوزند.

خرید برنج ایرانی ارزان

کدام برنج ایرانی را بخریم؟

یکی از سوالات پر تکرار که از سوی خریداران پرسیده می شود، این است که کدام برنج ایرانی را بخریم؟ یا کدام برنج ایرانی بهتر است؟ حقیقتا بازار برنج ایرانی یک بازار پر رقابت است که محصولات زیادی در آن به رقابت با یکدیگر می پردازند. از طرف دیگر تنوع برنج ایرانی، مزید بر علت شده است.

آنچه در انتخاب و خرید برنج ایرانی، دخیل می باشد؛ ذائقه و سلیقه افراد است. برخی از افراد در خرید برنج، خوش پخت بودن آن را ملاک قرار می دهند. بعضی دیگر از آنها برای خرید برنج به دانه های کشیده و بلند آن دقت می کنند و در این میان، خریدارانی وجود دارند که عطرآگین بودن برنج برایشان از هر چیزی مهمتر است. ما در قسمت زیر، چند نمونه محبوب از برنج های ایرانی را نام خواهیم برد تا انتخاب را تبدیل به یک فرآیند آسان برای شما خریداران محترم نماییم:

  1. برنج سرلاشه طارم: دارای درصد کمی از دانه های شکسته اما حاوی عطر فراوان
  2. برنج دم سیاه: دانه بلند و معطر
  3. طارم هاشمی: دانه های قلمی شکل، عطر و طعم عالی و ری کشی مناسب.
  4. برنج کشت دوم: دارای عطر و بوی قوی تر نسبت به برنج کشت اول و کیفیت بالا

خرید انواع برنج ایرانی، متناسب با هر سبک و سلیقه

ما اقدام به عرضه مستقیم و اقساطی انواع برنج ایرانی، متناسب با هر سبک و سلیقه نموده ایم. محصولاتی که نه تنها از حیث تنوع، حائز اهمیت می باشند؛ بلکه از نظر کیفیت و قیمت نیز همین گونه اند. انواعی از برنج های ایرانی خوش عطر و پخت را می توانید در شرکت ملاحظه نمایید. این محصولات ضمن عرضه بی واسطه و ارزان، در کوتاه ترین زمان ارسال گردیده و لذتی از خرید آسان برنج را نصیبتان خواهند کرد.