خرید برنج اقساطی، بدون نیاز به ضامن

آیا تمایل به خرید برنج دارید؛ اما از عهده خرید نقدی آن بر نمی آیید؟ نگران چه هستید؟ شما می توانید خرید برنج اقساطی را انجام دهید، بدون نیاز به ضامن و وجه نقد. حتی اگر موجودی حسابتان خیلی زیاد نیست، باز هم امکان خرید برنج با هر وزن و قیمت را خواهید داشت. این امکان از طریق شرکت ما آرتین تجارت حلال خور برای شما خریداران محترم به وجود آمده است. 

توجه داشته باشید خرید برنج اقساطی، تنها برای خریداران عمده، مجاز می باشد. لذا اگر نیاز به خرید عمده برنج دارید، می توانید این تصمیم را عملی نمایید. به جای اینکه کل قیمت برنج را همان ابتدا بپردازید، می توانید این کار را در اقساط چند ماهه انجام دهید. مسلما با انجام این کار، فشارهای مالی کاهش یافته و در عین حال، لذت خرید بهترین برنج یعنی برنج ایرانی را خواهید چشید.

برنج ایرانی دارای مرغوبیت بالایی است و همه به کیفیت غیر قابل انکار آن پی برده اند. تنها مشکل اینجاست که این محصول به دلیل برخورداری از همین سطح کیفیت با قیمت بالایی همراه است؛ به طوری که خریداران را در خرید عمده برنج دچار مشکل نموده است. از همین رو ما تصمیم گرفتیم با برقراری شرایط خرید برنج اقساطی، این مشکل را آسان نموده و فرصتی مناسب جهت خرید عمده برنج را در اختیار همه قرار دهیم.

خرید برنج اصیل ایرانی با قیمت درب کارخانه

مشاهده چنین عنوان جذابی می تواند برای بسیاری از خریداران، ترغیب کننده به نظر برسد. برنج ایرانی اصیل است و این اصالت را می توان از عطر و طعم فوق العاده آن احساس کرد. کسانی که برنج شناس اند؛ می دانند که عطر و مزه برنج ایرانی به هیچ وجه قابل قیاس با برنج خارجی نیست. قیاس میان این دو مانند یک مقایسه دور است و هیچ نقطه اشتراکی، آنها را به هم وصل نمی کند. حال اگر مایل به خرید برنج اصیل ایرانی هستید، می توانید این محصول را با قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.

برنج ایرانی را قسطی بخرید

ما نه تنها مجالی برای خرید برنج اقساطی را به شما داده ایم، بلکه این فرصت را نیز فراهم نموده ایم تا بتوانید برنج مرغوب ایرانی را با قیمت ارزان بخرید. خرید برنج ایرانی با قیمت کارخانه، تنها در صورتی امکان پذیر به نظر می رسد که واقعا خریدار به کارخانه مراجعه نموده و محصول مورد نیازش را از همانجا بخرد. ما این واقعیت را به شکلی دیگر تعبیر نموده ایم. شما هر کجا که حضور داشته باشید، می توانید برنج را با قیمت اصلی کارخانه خریداری کنید. برای این کار، لزوما نیاز به مراجعات حضوری و وقت گیر نیست!

چه فرقی میان خرید بی واسطه این محصول با خرید با واسطه وجود دارد؟

وقتی می گوییم خرید برنج با قیمت درب کارخانه، دقیقا منظورمان خرید بی واسطه این محصول است. این امکان، تنها از سوی مراکز پخش مستقیم برنج صورت می گیرد. شرکت ما نیز به عنوان مرکز پخش مستقیم و عمده برنج فعالیت داشته و محصولاتش را از کارخانه به دست شما عزیزان می رساند. درست به همین دلیل، برنج های ایرانی با بهترین قیمت خدمتتان عرضه می گردند.

خرید با واسطه برنج نیز اشاره به تهیه این محصول از مراکز فروش برنج دارد. مراکزی که با واسطه ها در ارتباط بوده و بخشی از سود فروش را به آنها انتقال می دهند. در نتیجه قیمت نهایی برنج افزایش یافته و دیگر از برنج ارزان، نشانی نخواهد بود. با عرضه مستقیم برنج، واسطه ای وجود نداشته و در نتیجه قیمت نهایی برنج نیز دچار افزایش نخواهد شد. مهمترین بازخورد این کار، افزایش توان خریداران برای خرید برنج است.

برنج را از مراکز پخش مستقیم بخریم یا خیر؟

تصور می کنیم با توجه به مبحثی که در بخش قبلی به آن پرداخته شد؛ جواب این سوال را دریافت کرده باشید. یقینا خرید برنج از مراکز پخش مستقیم، سود بیشتری را برایتان به دنبال خواهد داشت؛ حتی اگر بخواهید خرید برنج اقساطی را انجام دهید، مجددا این سود برای شما محاسبه خواهد شد. چرا؟ چون در این حالت، نیاز به پرداخت مبالغ کمتر به صورت ماهیانه بابت قیمت برنج خواهید داشت. در عوض اگر بخواهید برای خرید برنج از جمله خرید اقساطی برنج از مراکز پخش غیر مستقیم اقدام نمایید، باید مبالغ بالاتری را به صورت ماهیانه پرداخت کنید. این اقدام اصلا به نفع شما نیست.

با خرید اقساطی برنج، کمتر پرداخت کن

خرید برنج شمالی با تنوع بالا، تنها با پرداخت ماهیانه

محال است سراغ برنج شمالی را از خریداران بگیرید و نظر منفی آنها را راجع به این محصول بشنوید. همه ما ایرانی ها عاشق تست کردن این برنج هستیم و تا جایی که امکان داشته باشد، برنج شمالی را برای خرید انتخاب می کنیم. هم اکنون شرکت ما موقعیتی عالی را رقم زده است تا شما عزیزان بتوانید خیلی راحت اقدام به خرید برنج شمالی نمایید، آن هم با پرداخت ماهیانه. بله شرایط خرید برنج اقساطی برای برنج های شمالی نیز برقرار می باشد. امکان برخورداری از این شرایط کم نظیر برای همه وجود دارد.

برنج های شمالی از هر نوعی که باشند، نیازتان را به یک برنج خوش عطر و طعم، برآورده می کنند. همچنین این محصولات در موقعیت های مختلف مثل مصارف روزانه و مجلسی به یاری تان شتافته و یک برنج ایده آل و آبرومندانه را بر سر میز غذا قرار می دهند. در شرکت آرتین تجارت حلال خور، انواع برنج شمالی را می توانید مشاهده و پس از ارزیابی مشخصات آنها خریداری کنید. در اینجا انواعی از برنج های عطردار، برنج های دانه بلند، برنج مجلسی و هر آنچه که مطابق با نیازتان باشد را پیدا خواهید کرد.

مصرف محصول با کیفیت و سالم، حق شماست

سلامتی بزرگترین و ارزشمندترین نعمتی است که خداوند در اختیار ما انسان ها نهاده است. تنها کاری که برای حفاظت از آن می توانیم انجام دهیم، مصرف محصولات غذایی سالم و با ارزش است. برنج ایرانی اگر چه به خودی خود کیفیت مطلوبی دارد، اما زمانی کیفیت آن مورد تایید خواهد بود که این محصول فاقد سموم و کودهای شیمیایی باشد. 

ما با پی بردن به این حقیقت، سعی در عرضه سالم ترین و با کیفیت ترین برنج های ایرانی داشته ایم. محصولاتی که در کارخانه آماده می گردند، تحت نظارت و کنترل کامل بوده و تمامی مقررات بهداشتی و سلامت در خصوص آنها اِعمال گردیده است. لذا با اطمینان از کیفیت و سلامت این محصولات می توانید آنها را انتخاب کنید.