خرید برنج عمده، متناسب با نوع مشتریان

به جرات می توان گفت یکی از مهمترین خریدها خرید برنج است، به ویژه اگر صحبت از خرید برنج عمده در میان باشد، این اهمیت، بیشتر هم خواهد شد. لذا جهت خرید برنج عمده باید نهایت دقت و توجه را به کار بسته تا نهایتا سربلند از این امر بیرون بیایید. این کار به چند منظور صورت می گیرد. یکی از اهداف ناشی از خرید عمده برنج، تهیه آن برای مشتریان رستورانی است. ممکن است در سوی دیگر، این کار برای مشتریان سازمانی صورت گیرد. در طرف دیگر ماجرا، کترینگ ها یا مراکز تهیه غذا وجود دارند که اغلب طالب خرید عمده برنج می باشند. اگر هدف، خرید برنج برای مشتریان رستورانی باشد، باید به دو مولفه مهم یعنی کیفیت و قیمت برنج توجه نمود. 

برنجی که پرسنل رستوران تهیه می کنند، نباید از کیفیت پایین برخوردار باشد، چون در این صورت، نارضایتی در میان مشتریان رخ داده و درصد زیادی از آنها از رده مشتریان ثابت، حذف خواهند شد. از سوی دیگر قیمت این برنج باید به نحوی باشد که باعث سود رسانی به صاحب رستوران شود؛ به همین دلیل می گوییم که این دو مولفه خیلی مهم اند. توجه به این دو مولفه، نه تنها برای رستوران داران، بلکه برای کسانی که در یک سازمان یا کترینگ، غذا تهیه می کنند؛ به همان اندازه مهم است. 

گاهی اوقات بحث کیفیت، اهمیت بیشتری یافته و گاهی نیز بحث قیمت، داغ تر است. در هر حال اگر خواستار خرید برنج عمده با هر یک از مولفه های ذکر شده هستید؛ می بایست به معتبرترین مراکز پخش برنج مراجعه نمایید. آنها نیازتان و همچنین را به خوبی شناخته و متناسب با همان، برنج در اختیارتان قرار می دهند.

برای خرید برنج عمده باید به کجا مراجعه کرد؟

مراکز پخش عمده برنج نه تنها اعتبار لازم برای فروش و پخش برنج را دارند؛ بلکه به دلیل تخصصی که در کار خود دارند، به شناخت کاملی از انواع برنج و همینطور مشتریانی که طالب این محصولات هستند، رسیده اند. مثلا اگر از آنها برنج رستورانی را درخواست کنید، دقیقا همان محصولی را به شما ارائه خواهند کرد که درخور رستوران است.

اگر به جای مرکز پخش برنج، مستقیما به کشاورز مراجعه کنید، یک اقدام کاملا اشتباه انجام داده اید؛ چرا؟ چون کشاورزان قادر به تامین انبوه برنج نیستند. آنها مقدار مشخصی از برنج را سالانه برداشت کرده که درصدی از آن، اختصاص به مصارف شخصی شان دارد. تنها راهی که می توانید از طریق آن به تامین نامحدود برنج بیندیشید، مرکز پخش برنج است. چنین مرکزی یا خود، تامین کننده مستقیم محصول است و یا برنج با مقادیر کلان را از کشاورزان مختلف خریداری کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

خرید برنج عمده با نازلترین قیمت

از تولید تا پخش

شرکت ما آرتین تجارت حلال خور به عنوان یکی از قدیمی ترین و باتجربه ترین شرکت های پخش برنج فعالیت دارد. ما برنج را از کشاورزان نمی خریم، بلکه آن را در کارخانه شالیکوبی متعلق به خود تولید می کنیم. تولیدات ما مستقیما از کارخانه به مرکز پخش انتقال یافته و در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می گیرند. با توجه به این روند پخش، قیمت برنج به صورت مستقیم محاسبه شده و در مقایسه با قیمت برنج در بازار، مناسب تر می باشد.

بنابراین اگر در جستجوی خرید برنج عمده با قیمت مناسب هستید، می توانید روی مساعدت ما حساب کنید. محصولات شرکت، همگی در مازندران و در شهر زیبای بابل کشت و برداشت می شوند. طعم و عطر ویژه آنها به شما می گوید که محصول انتخابی تان، یک برنج با کیفیت و مرغوب است. برنجی که می توان با آن به خوبی از مهمانان پذیرایی کرد و یا یک وعده غذایی مفصل و خوشمزه را در میز غذا چید.

مزیت خرید برنج عمده از مرکز پخش چیست؟

تا به اینجا متوجه شدید که چطور و از کجا باید برای خرید برنج عمده اقدام کنید. موضوع دیگری که می خواهیم بدانیم، این است که مزیت یا فایده خرید برنج از مرکز پخش چیست؟ در پاسخ باید گفت این کار دارای چند مزیت است که مهمترین آن، افت قیمت در هنگام خرید برنج می باشد. فایده دیگری که با این کار نصیبتان خواهد شد، بهره مندی از یک محصول با کیفیت و کاملا تمیز است.

برای مثال اگر شما برنج مورد نیاز خود را از شرکت ما تهیه کنید، محصولی که در آخر دریافت خواهید کرد، نیاز به هیچ عملیاتی نداشته و کاملا آماده به مصرف خواهد بود. جهت شفاف سازی بیشتر باید بگوییم عملیات شالیکوبی، سورتینگ و بوجاری کردن برنج، تماما در کارخانه انجام شده و یک محصول فیلتر شده به دستتان می رسد. محصولی که نه اثری از ناخالصی در آن پیداست و نه نیاز به هیچ یک از اقدامات ذکر شده دارد. تنها کاری که شما باید انجام دهید، پخت این برنج و برخورداری از طعم فراموش نشدنی آن است!

کدام برنج ایرانی را بخریم؟ کهنه یا تازه؟

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از خریداران را به خود مشغول نموده، این است که کدام یک از برنج های ایرانی را خریداری کنیم؟ منظور، تازه یا کهنه بودن آن است. اگر حالا مسیر مطمئن برای خرید برنج عمده را پیدا کرده اید و دوست دارید پس از آن به پاسخ این سوال برسید، باید صادقانه بگوییم که برنج کهنه بهتر است.

این بدان معنا نیست که برنج تازه، ارزش خرید ندارد، نه؛ این محصول نیز ارزش کافی برای انتخاب و خرید را دارد. تنها در مقایسه بین آنها می گوییم که نمونه اول بهتر است. اگر خواستار این هستید که بهترین و بی نقص ترین برنج را بر سر سفره حاضر کرده و یا آن را مقابل مشتریان خود قرار دهید، برنج ایرانی کهنه را انتخاب کنید، اما اگر وسواس زیادی برای این موضوع ندارید، برنج ایرانی تازه هم انتخاب کاملا مناسبی خواهد بود.

برنج ایرانی، یک انتخاب تمام عیار

راحتی در خرید را با ما تجربه کنید

اکنون زمان اجرایی کردن خواسته شما در رابطه با خرید برنج عمده فرا رسیده است. اگر به دنبال بهترین برنج های ایرانی هستید، در شرکت ما، تمامی این محصولات را به راحتی پیدا خواهید کرد. اینجا انواع برنج تازه و کهنه ایرانی با کیفیت مثال زدنی و قیمت شوکه کننده در انتظارتان هستند. تمامی محصولات از دل شالیزارهای شمال کشور (مازندران) به عمل آمده و مصداق کاملی از برنج ایرانی اند.