برنج طارم هاشمی، دارای طعم واقعی و خواستنی

یکی از برنج های خوش آوازه ایرانی که تقریبا همه آن را می شناسند، برنج طارم هاشمی است. این محصول از ترکیب دو برنج یعنی طارم و هاشمی به دست آمده و تداعی کننده بهترین برنج ایرانی برای مصرف کنندگان است. طعم واقعی برنج را با خوردن این محصول می توانید تماما حس کنید. این طعم به قدری خواستنی و دلپذیر است که به هیچ وجه نمی توان از کنار آن بی تفاوت گذشت. یکی از دلایل مهمی که در ارتقاء کیفیت و طعم این محصول، تاثیرگذار بوده، محل کشت آن است. برنج طارم هاشمی در شالیزارهای سرسبز شمال روییده و نماد یک برنج شمالی اعلاست.

وقتی در فصل گرم سال به این شالیزارها سر بزنید، خوشه هایی از برنج های بلند و زرد رنگ را خواهید دید که میان انبوهی از این خوشه ها، برنج طارم هاشمی نیز به چشم می خورد. شرایط آب و هوایی حاکم در شمال کشور همچون گیلان و مازندران سبب حاصلخیزی اراضی کشاورزی و در نتیجه، باروری بهینه محصولات مختلف همچون برنج شده است. شاید اگر محل کشت این محصول، جایی غیر از شمال کشور بود، چنین کیفیتی را نیز از آن شاهد نبودیم. در هر حال اگر خواستار خرید برنج ایرانی هستید و مهمترین اولویتتان، مرغوبیت بی حد و حصر آن است، برنج طارم هاشمی، انتخابی مطلوب برایتان خواهد بود.

کاملا دون دون و خوش پخت

صفات مختلفی را می توان به برنج طارم هاشمی نسبت داد، اما دو صفتی که کاملا برازنده این محصول می باشند، دون دون شدن و همچنین خوش پخت بودن این برنج است. وقتی این محصول را می پزید، در نهایت یک برنج کاملا دانه جدا را مشاهده خواهید کرد. برنجی که تمام دانه های آن به خوبی از هم جدا شده و تداعی کننده یک برنج مجلسی اند. دانه های این برنج، پس از پخت قد کشیده و آن را به عنوان یک برنج دانه بلند به شما می شناسانند. بافت بی نظیر این محصول را هم می توان به جمع ویژگی های مثبت آن افزود.
برنج طارم هاشمی، از دیار شمال
این برنج بعد از پخت، بافت کاملا نرم و مناسبی پیدا کرده و اصلا سفت و خام نیست. منظور از بافت نرم، شفته بودن آن نیست، بلکه یک بافت عالی از یک برنج ایرانی است که زیر دندان هایتان به خوبی له می شود. اگر دقت کرده باشید، برخی از انواع برنج بعد از پخت، همچنان خام بوده و در هنگام خوردن، احساس نامطلوبی در ما به وجود می آورند؛ اما این وصله ها را نمی توان به برنج طارم هاشمی چسباند. این محصول، کاملا زودپز بوده و دانه های آن دیر نمی پزند. خام بودن دانه برنج بعد از پخت را تنها در محصولات بی کیفیت می توان دید.

برنج طارم هاشمی دارای چند نوع است؟

پیش از اینکه عزم خود را برای خرید برنج طارم هاشمی، جزم کنید، باید تصمیم خود را در رابطه با انتخاب انواع این برنج بگیرید. با توجه به اینکه برنج طارم هاشمی دارای نمونه های مختلف همچون برنج سالم، سرلاشه، لاشه و نیم دانه می باشد، دایره انتخابی تان بزرگتر خواهد بود. اگر نسبت به ظاهر برنج، بی توجه بوده و تنها به طعم آن اهمیت می دهید، برنج های نیم دانه، لاشه و سرلاشه، انتخابی مناسبی برای شما خواهند بود. در مقابل اگر نسبت به ظاهر و طعم برنج اهمیت می دهید، باید گزینه دیگر مانند برنج سالم طارم را انتخاب کنید. برنج سرلاشه دارای درصد کمی از دانه های شکسته می باشد. برنج لاشه، تعداد بیشتری از این دانه ها را به همراه دارد.
همچنین برنج نیم دانه نیز دارای دانه های ریزتر و شکسته تری است. این ویژگی های ظاهری بر روی قیمت برنج طارم هاشمی تاثیر نهاده و آن را با تغییراتی مواجه نموده اند. برای انتخاب برنج طارم هاشمی ارزان، محصولاتی که نام برده شد همچون برنج های سرلاشه، لاشه و نیم دانه را می توانید انتخاب کنید. توجه داشته باشید برنج سرلاشه فقط از ناحیه نوک برنج دارای پریدگی است و نقص ظاهری چندانی ندارد، به همین دلیل قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی در مقایسه با محصولات دیگر، اندکی بالاتر است.
خرید برنج طارم هاشمی با قیمت منصفانه

این محصول را از کجا می توان تهیه کرد؟

با توجه به اینکه نواحی شمالی کشور، مرکز اصلی کشت برنج به شمار می آیند، تهیه برنج ایرانی مرغوب، کار چندان دشواری نیست. بهترین مسیر جهت خرید این محصول، مرکز عرضه مستقیم برنج می باشد. مرکزی که تنها در حوزه فروش، بلکه در حوزه تولید برنج نیز فعال می باشد. شرکت ما آرتین تجارت حلال خور از جمله این مراکز است که برنج را مستقیما از مزارع سبز شمالی به شما مشتریان عزیز می رساند. این امکان به لطف حضور کارخانه اصلی شرکت مهیا گردیده است. پس به جای اینکه وقت خود را صرف گشتن در فروشگاه های مختلف کرده و در آخر، دست از پا درازتر برگردید، فرصت را مغتنم شمرده و با خرید برنج از شرکت ما، یک شانس طلایی را به خود هدیه دهید.

برنج طارم هاشمی را گران نخرید

خیلی از فروشندگان سودجو، تنها به فکر سود و منفعت خود بوده و به منافع مشتری نمی اندیشند. در این میان، فروشندگانی نیز حضور دارند که نه تنها سود خود، بلکه سود مشتری را نیز در نظر می گیرند. ما سعی داشته ایم تا با فروش مستقیم برنج، سود دو طرفه را حفظ کنیم.
با توجه به اینکه برنج طارم هاشمی یک برنج مرغوب است، احتمال اینکه با قیمت بالا و گزاف به شما فروخته شود، زیاد است، اما در شرکت ما، این احتمال کاملا حذف شده است. به جای اینکه برنج طارم هاشمی را از فروشگاه های دیگر گران بخرید، از همینجا شانس خود را امتحان کرده و یک برنج مرغوب و در عین حال ارزان را خریداری کنید. محصولات ما همگی اصل بوده و دارای تضمین کیفیت و قیمت می باشند.

بدون محدودیت خرید کنید

خرید برنج طارم هاشمی از شرکت آرتین تجارت حلال خور، چند حُسن دارد. یکی از آنها، خرید بدون حد و مرز است. اگر خواستار خرید برنج در تناژ بالا باشید، می توانید این کار را انجام دهید. در این مجموعه، تامین انبوه برنج صورت گرفته و برای تمام مشتریان عمده، فرصتی استثنایی فراهم می باشد. برنج طارم هاشمی اصل را می توانید در اوزان مختلف و با تخفیفاتی شگفت انگیز بخرید.